Dôvod pre “zakúpené orezanie”

Bol som v orezávaní M & J v sobotu, rovnako ako sotva urobil ztiaľ nažive. Snažila som sa zadržať len, pretože som si so mnou nepriniesol žiadny typ žardavierky, takže kúpil orezanie pre konkrétne šaty cvičenie v čistej dohovore. Skončil som kúpil nejaký ekologický list leaf (čo som tam išiel pre), superman patch pre My Bit Boy, rovnako ako reťazec žltých korálkov (boli 99).

Keby som mal urobiť zoznam všetkých na M & J, že ma vážne lákala, budeme tu aj dni, takže vrcholy: niektoré polka-bodkované pružinové plošné orezanie (najmä ako spolupracovník ma zastavil v piatok v zdesení. “Nepoužívate polka bodky!” Povedal, vyzeral zasiahnutý. “Ty * Vždy * nosiť nejaký typ Polka Dot!” Hovoril som ho dole, ale bolo to blízke veci.) Niektoré ťažké korálkové pásky v tónoch teal as ako aj tyrkysové. Niektoré faux-folklorice vyšívacie lemovanie. Rovnako ako vrah, tluly pokrytý malými štvorcovými flitrami. Námestie! Takže rady! Chcel som si kúpiť celú skrutku, ako aj využitím, aby ste si vytvorili sukňu. Chcel som si kúpiť všetky skrutky (mali niekoľko farieb), rovnako ako ho len hromadia.

Potom som veril tohto vzoru, nedávno si kúpil ako súčasť vynikajúceho pobreží Midriff Band of 2005 (pozrite sa, toto je tvarované), ako aj veril presne, ako dobré by boli flitre ako “zakúpené orezanie” pre toto šaty. Teraz si musím vybrať farbu. Verím, že tón-on-tón by bol najlepší … nie, že som naozaj mať akýkoľvek typ miesta, aby som nosil flitra-ozdobený čokoľvek, ale nikdy ma nezastavil predtým.

Len jedna poznámka: Kvetinové šaty vyzerá, že má malý golier, je to však len pokosová čiara orezania. Prepáč. Zmätený.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Polka-Dot Motherlandjune 1, 2007
Hľadáte šaty … Okrem NAG ME, PHOTPNUTIE 20, 2009
Vintage Butterick Wrap Dressiane 25, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *