Jennifer Lopez: Štýl deconstructed

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Z lietať dievča do americkej miláčika, Jennifer Lopez sa rozrástla do jedného Sultryho štýlu Maven. Spevák, herečka a mogul je známy pre nabíjacie šatníkové voľby s jej sexy latinskoamerickým fajkom a že podpis korenia pokračoval zachytiť sartorial srdce miliónov. Mladý, starý, atletický, zakrivený-každá žena zatínala po J.LO vzhľad alebo tri.

Tento príspevok môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Či už je to Jenny z bloku v príležitostnom meste ATIRE ATIRE ALEBO FULL-ON GLAMAZON na červenom koberci, trojnásobná hrozba nekonečno-hrozba DIVA Tragss posledné mesto v inšpiráciách z Bronxu, Miami a oveľa viac, že ​​nemôžeme čakať Kopírovať pre červené horúce leto a mimo nej.

Jennifer Lopez štýl dekonštruovaný

Siluety

Nikdy jeden, kto by sa vyhýbal malej kože, všetci vieme, že Jennifer miluje nízky výstrih a vysokú hemrúžku. Maxi šaty s hlbokými, stehno vysokými štrbinami a plavnymi tkaninami sú obľúbené. Keď sa chystá krátka, bude skutočná krátka v tesných a rukávných mini šaty šumivej odrody. Krátke Rompers a plnohodnotné zoskupenie sú už dlho ochrannou známkou, pozrite sa na túto bootylicious babe. Bez ohľadu na to, keď tvar odevu, je to všetko o zostatku.

Textil

J.LO pohľad je vyrobený pre ženy, ktoré milujú ísť cez-top. Flitre, hodvábne a cavaldi-esque výtlačky sú dané, a čo robia početné šaty a šaty šaty, že dons na plnými momentmi. Ak to nebolo o zvodnom rezaní, môže to byť o trblietavej tkanine alebo divokej vzory – ale oveľa viac ako pravdepodobné, je to oboje. Twinkling zdobenie, Fierce Cheetah Designs a Chiffon Peek-A-Boo Details sú nevyhnutné na smerovanie vašej vnútornej Jennifer.

Paleta

Keď sa živé a safari inšpirované výtlačky jednoducho neurobia, držte sa jej pleť-lichotivá palety jasných bielych, neutrálnych vôd a krémovej farby POPs v morskej pene alebo Sherbete Orange. Ideálne na prechod vzhľad hviezdy na oveľa viac leštených prostredí (čítanie: Práca) Tieto odtiene nesú celý svoj starý štýl bez racerového kusu, pre ktorú známa. Ak chcete pracovať Hollywood-kvalita späť v noci von na mesto, dosahovať kovové vrstvenie.

Príslušenstvo

Rovnako ako akúkoľvek gal v show business, Jennifer skrýva jej nádherný pohľad s párom nadrozmerných odtieňov. Opývanie sa akéhokoľvek súboru, pár prestížnych okuliarov ponúka okamžité lákanie, tajomstvo a ďalšie. V dňoch, kde vaše zámky nie sú celkom hodvábny hladký ako J.LO, alebo viete, nemáte osobný kaderník, pozrite sa na inú z jej spojky príslušenstvo: disketa. plné vinobranie a vyrobené pre letné lovin ‘, toto usporiadané obľúbené odtiene, zatiaľ čo styling.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *