Všetko, čo potrebujete porozumieť tlači zmiešaných médií

Je to ďalšia obrovská vec pre tlačiarenský priemysel? Mám e-mail od spoločnosti Katelyn Smith, od QualityLogoproducts.com, ktorý poslal niekoľko členov svojho tímu do prispôsobenej továrne na tlač, aby sa presne pozrel na to, ako sa proces vykonáva. Toto okamžite zaujal môj záujem, pretože som si istý, že má záujem všetkých tých, ktorí pracujú v odvetví prispôsobeného tlače/grafického štýlu.
Existuje celý rozsiahly krátky článok o ňom zostavené kvalitnými logoproduktmi, ale tu sú niekoľko highlightov pre TL; :
Tlač zmiešaných médií kombinuje dve rôzne techniky odtlačkov na jednom mieste. Napríklad môžete integrovať laserový dizajn s prenosom obrazovky vášho loga.
Spodnou vrstvou vašich výrobkov s tlačenými médiami bude vždy laserová dekorácia.
Laserový dizajn je vlastne prístreškom vášho štýlu na odev, než na farebný atramentový odtlačok.
Majte na pamäti, že tmavý odev nemusí byť najlepšou voľbou pre laserovú dekoráciu.
Chcete sa ubezpečiť, že akúkoľvek veľkosť je váš laserový dizajn, odtlačok alebo výšivka, ktorá sa koná na vrchole, je jasná a podmanivá dostatočná na to, aby sa nenechali prehltnúť alebo zatieniť laserová dekorácia.
Položky, ktoré sú vytlačené pomocou zmiešaných médií, vyzerajú oveľa viac ako niečo, čo by ste si kúpili v obchode, ako niečo, čo by ste vyzdvihli na obchodnom obchode.

Môžete skontrolovať proces zmiešaných médií v dodržiavaní videa:

Predtým bola tlačiareň zmiešaných médií ponúkaná iba na oblečení. Ale nedávno, pretože tlačenie zmiešaných médií sa veľmi rozširuje, voľby zahŕňajú produkty bez Apparel, ako sú napríklad nosné tašky, ako aj batohy. Uistite sa, že skontrolujte, či sú všetky možnosti ponúkané na webe QualityLogoproducts. Polyester je jediný materiál, ktorý sa dá laserovať, a preto tlač zmiešaných médií nie je voľbou pre každú položku. Celý krátky článok tu.

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *