Je mi ľúto

Je mi ľúto, ak sa týkate tohto blogu, ktorý sa snaží nájsť oddych z desivé Katrina News. Nie je nič, čo by som mohol povedať o Katrine a jeho následkom, ktorý nebol poverený lepšie, iným, inteligentnejším ľuďom, ale tu je jedna vec, ktorú dúfam, že ľudia premýšľajú: Veľa oblastí krajiny, nielen pobrežných oblastí zálivu, ide Byť ovplyvnený ako ceny plynu idú hore a hore a zostávajú vysoké. Keď potrebujete dostať plyn, aby ste sa dostali do práce, že peniaze musíte ísť niekde, pretože v 99% tejto krajiny, verejná doprava nie je možnosťou. Cykloturistika na prácu nie je možnosťou. Chôdza do práce určite nie je možnosť.

Vidím články po celom internete pýtajúce sa “Kde môžem poslať jedlo, kde môžem poslať oblečenie a posteľnú bielizeň a hračky pre ľudí, ktoré zasiahli Katrina?” A veľa organizácií hovorí “vďaka, ale potrebujeme peniaze.” Ale – chudobní ľudia, rovnako ako chudobní, ako sa zanechali za, aby trpeli v New Orleans, budú zasiahnuté hurikánom cien plynu, kde žijete, kdekoľvek žijete. Prosím, prosím: Premýšľajte o tom, aby sa pravidelné dary, každý mesiac tohto roka, na miestne potravinové špajze. Vyčistite svoje skrine a dávajte tie teplé oblečenie, že nikdy nebudete nosiť na miestnu charitatívnu – bonusové body za poskytovanie servisných odevov k bezednému šatníku a ďalších charitatívnych prácach.

Nemáme plynové pečiatky. Armáda spásy nemá plynovú kuchyňu. Neexistuje žiadny plyn pre rodiny so závislými deťmi. Na Christmastime nie je žiadny plyn pre TOTS. Ak chcete plyn, musíte mať peniaze. Vysoké ceny plynu budú mať veľký kus z vreciek ľudí, ktorí to najmenej dovolia. Rastúce ceny plynu sa chystajú naznačovať hladných a chladných ľudí.

Nehovorím o zisku plynových spoločností alebo drážok alebo čokoľvek. Nehovorím o tom, či ceny plynu musia byť vysoké, aby sa zabránilo ľuďom jazdiť, alebo podporovať verejnú dopravu alebo čokoľvek. Iste, ľudia, ako je ja, môžu jazdiť menej, chôdze viac, zachovať. Pre iných ľudí, voľba nie je medzi prácou ďaleko a práca blízko: voľba je medzi prácou ďaleko alebo žiadna práca. To nie je voľba. Jediná mama, ktorá musí jazdiť na predmestia na prácu alebo inak, jej deti potrebujú minúť tri hodiny pred a po škole v starostlivosti? To nie je voľba.

Takže, prosím, dajte, aké peniaze môžete teraz na KATRINA úľavu. Ale prosím, urobte tiež uznesenie, aby ste dali, čo môžete na vaše miestne charitanty, teraz a všetky zimy. V mojom kalendári som len dal opakujúci sa tip na 29. roka každého mesiaca na budúci rok, zapamätať si, že vidím, čo môžem dať v ten deň. Zavolajte to Katrina Donation Day.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Hosťa rant na “Prečo sú vintage vzory tak drahé?” 17. júl 2008WITH 116 Komentáre
HOWTO: PackaningJune 9, 2008
Matka všetkých linkTlastic ThursdaysJuly 3, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *