Ako používať horúce vojne na vlasy

Podiel

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Všetci vieme, že veľký, robiť dopĺňa náš vzhľad, ale ja budem prvý, kto priznáva pádu bytu, pokiaľ ide o moje vlasy. Na záchranu? horúce vojne! To je ideálne dámy, vypuknúť horúce vojne. Nie oveľa viac “ktorý sa pozerá na vlasy, keď mám tieto podpätky?” momenty alebo sú spokojní s My Little Pony (tail) alebo za uchom Tuck. Fuj. Použitie ucho ako doplnok vlasov. zdvojnásobiť fuj.

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Čas na hlavu plnú krásy pomocou hlavou plnou valcov.

Ako používať horúce vojne

My visí na vlasy, asi tri sekundy preč od za uchom Tuck. Potreboval som nejakú ťažkú ​​šmrnc.

1. Striekacia tepelnú ochranu proti

Heat ochranný udržuje tieto pramene silné a lesklé. Nepoužívajte tento krok preskočiť. Si môžete vyzdvihnúť nejaké lacnejšie produkt za cieľ alebo Walmart. pokúsiť Aussie celkovú zázrak tepla Ochrana Spray.

2. Začnite hore a valce od tváre

Teraz ste pripravení začať. začína na vrchole vašej hlavy, chytiť prameň, ktorý je rovnakú šírku ako valec a začať valcovanie smerom od tváre. dokončiť hornej časti hlavy a krok na bokoch, ešte rozbehnutí z vašej tváre. Robiť to najlepšie, aby sa minimalizovalo zblúdilých chĺpky strkať von z valca.

Uvádzanie vlasy hore trvalo len niečo málo cez päť minút.

3. vychladnúť a vyčistiť

Teraz, na počkanie. nastaviť časovač na 10 minút a potom sa pustiť do práce bez ohľadu na náhodné úlohu bol na zozname úloh príliš dlho. Možno zložiť nejaké bielizeň alebo vyprázdniť umývačku. Alebo, ak ste Dolling až na veľkú udalosť, použite tento čas dať make-up na.

4. odstránenie týchto valcov

Skontrolujte valčeky. Musí cítiť v pohode, a čím silnejšie sú vaše vlasy, chladič valca musí byť.

Zložiť bočné valce najprv jemne. Vaša pramene musia mať hebkosť a objem. Moje dlhé, vrstvené vlasy mal zábavné salto na koncoch.

Teraz vysunieme valčeky na hornej časti hlavy. To je miesto, kde musíte začať cítiť wow faktor. Jeden z mojich valcov vypadlo v dokonale stočený, mega lokne.

5. Spustite prsty do vlasov

Ak vaše vlasy vyzerajú trochu neudržiavaná, stačí spustiť prsty cez to, aby tvar a zmäkčiť. Môžete tiež vyzdvihnúť príliš tesný zvlnenie a jemne oddeľte pramene. To pomôže splynúť kadere z jednej časti do druhej. len nepreháňajte to. Ak by ste mali spustiť kefu do vlasov, napríklad, že stratíte veľa stočenia a objemu.

A je to! horúce valce sú základné a rýchly spôsob, ako získať plnšie vlasy – najmä pokiaľ ide o dlhý, vrstvené vlasy, ktoré má tendenciu sa dostať byt. Tento, urob mi chce otriasť moju hlavu plnú skákacie zámky v slow-mo, ako to robia v efektných reklamných vlasy produktov.

Pripravený vzdať horúcej vojne skúsiť? Pozrite sa na náš príspevok v tých najlepších lacných kolieskových súprav s teplou vodou.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *