Kate Middleton Fascinator Hats – 8 hľadá lásku

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Kate Middleton bol hojdajúci fantastické fascinator klobúky už roky – dlho predtým, ako kráľovská svadba dal svoj klobúk štýl v centre pozornosti v roku 2011. A aj keď je teraz super-mama do Pippa, James a Kate, stále sa podarí prezentovať sa s krásou , elegancia a štýl.

Tento príspevok môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Vévodka Cambridgeho podpisu bude vždy fascinator klobúk (no, to a nahá pančucháče). Tie boli TOPPERS, KTORÉ SA ZAPOJETE, ŽE CUSTOMERSTOU POTREBUJÚ BYŤ PRÍSLUŠENSTVO, A URČILI ZAMESTNANÝ NÁKLADNOSTI. Poďme zaplatiť ohľadu na to najlepšie z KATE’S Princess-Scyby Hats.

Pekne vo fialovej

V vzácnom verejnom vzhľade, Kate vystúpil na svadbu Nicholas Van Custrn v Londýnskej Guard Chapel v roku 2009. Wills bol taký, ale sotva sme ho všimli, ako tento klobúk ukradol všetku pozornosť.

Credit: Mark Stewart / Fotoaparát Press / Restana

Báječné perie

Čo lepšie zdobiť hlavu na oficiálnu udalosť ako perie? Ak sa náš priateľ dostal do kráľovskej podväzky (ako KATE je v roku 2008), nosili by sme presne to isté.

Credit: Mark Stewart / Fotoaparát Press / Restana

Nikdy lepšie ako námorníctvo

Začíname vidieť trend tu KATE Upozornenie na svadby iných ľudí. V januári 2011 to urobila znova na sobášoch Harryho Aubrey-Fletcher a Sarah Louise Stourton.

Kredit: Flynet

Royal v tvorbe

Ďalšia svadba, ďalší šialený klobúk. V októbri 2010 sa Kate a Wills začali rozrušiť povesti o vlastnom angažovanosti, keď sa ukázali na svadbu priateľa. S outperom, tak to nebolo ťažké, aby sa ľudia videli ako budúceho kráľovského.

Credit: Mark Cuthbert / UK Press / Abaca

Krémový sen

Späť v roku 2006, nosila túto peräťovú cukrovu na svadbu budúcnosti v dcéru BACKY Laura.

Kredit: Tim Graham / Getty

Rosy v červenej farbe

Oblečený vo farbe lásky, Kate donnoval tento Rose Topper na svadbe Davida Jardine-Patersona a Emilia d’Erlanger v Devone, Anglicko, 17. apríla 2010.

Kredit: CameraPress / Renta

Jednoducho super

Kate plnila svoju prvú kráľovskú povinnosť vo februári, keď spustila záchranný čln v Anglesey, Wales s Williamom. Ona mohla byť nová na postup, ale zachovala ju úžasnú so známou priateľkou: nádherný truhlár.

Credit: Mark Stewart / Fotoaparát Press / Restana

mom Style

https://www.instagram.com/p/BUU2b32g_h5/

Tu, Kate vyzerá, že sa prechádzal ako vystrihnutá z britského románu. Vyzerá to ako sladké a elegantné mäkké ružové s anjelskými kiddos v závese. Iste, ona aj tie deti vonia po ružiach, taky.

Aký je váš obľúbený Kate slávnych fascinators?

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *