Pamäťový steh, alebo presne ako previesť svoje staré tričká tričiek na perfektný darček

Stále hľadáte perfektný darček? No, nemôžeme presne predstaviť vašu víziu „dokonalosti“, určite však máme jedinečný návrh.
Každý mal rád tričká, ktoré už nie sú „nosením“. Nemôžete ich však len vyhodiť, pretože prinášajú veľké ponuky spomienok, pretože by to bolo ako poskytnúť časť z vás. Rovnako ako sa stáva skutočným bojom. Veľkou správou je, že niekto o tom veril a prišiel s úžasným uznesením.
Opätovne použite svoje staré odpaliská a vyrábajte perfektný darček- dokonca aj pre vás
Spoločnosť MemoryStitch rýchlo vyrába cenovo dostupné, špičkové prikrývky, ako aj ďalšie textilné výrobky z dobre milovaných tričiek. Cieľom je vyrábať cenené jedinečné pamiatky oživením vašich dobre milovaných mementov. Aby ste sa ubezpečili, že s nimi môžete naďalej rozprávať svoje príbehy po mnoho nasledujúcich rokov.
Niet pochýb o tom, že ľudia potvrdzujú, že MS je neobvyklé! Majú dlhoročné skúsenosti s prešívaním, ako aj dôležité, tieto tričky tričiek, ktoré nezlomia banku.

Ako to naozaj funguje:
Zbierať svoje obľúbené odpaliská
Vyberte tričká TEE (predné, zadné alebo oboje), ktoré chcete využiť pre svoju prikrývku, prispôsobte si tričká s tričkami, ako aj pokladnicu.
Vystrihnite a posielajte, aby ste si vyverili, využívajte pokyny na rezanie a zviazajte košele. Budú to odtiaľ.
A to je to! Zbavia sa vašich košieľ do pozoruhodnej prešívanej tričiek a dodávajú ich späť k vám bezplatne kdekoľvek v USA!
Och, rovnako ako skvelá vec je, že tiež robia vankúše.

Tento špičkový darček určite vytvorí vlny, rovnako ako sa to bude páčiť, pretože to nie je len praktické, hoci neuveriteľne úžasné! Čo si myslíte, vlastníte takúto prikrývku/vankúš?

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *