Aktualizované! Päť vynikajúcich brušných ovládacích plaviek

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia o kontrolných oblekoch brucha bola prepísaná v januári 2019.

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Malý muffin top by nemal pokaziť vašu zábavu na slnku. Koniec koncov, musíte mať svoj tortu (alebo zmrzlinu, alebo lievikovú tortu, alebo sno-kužeľ …), ako aj jesť. Trochu ďalších v strednej časti vás nebude držať mimo pláže.

A nie, nosiť šortky na pláž nie je cenovo dostupná stratégia. Chystáte sa nosiť plavky, rovnako ako cítiť sa aj vynikajúce.

Mám len jednu malú rant / odbočenie, než sa ponoríme do niekoľkých rozprávkových možností ovládania brucha. Prosím, odpusť mi pre fotografie nižšie. Nechápem, prečo kúpacie telesných výrobcov pevne trvajú na fotografovaní “bruškej kontroly” oblekov na mimoriadne tenké ženy. Čo do pekla. Pozrime sa, prosím, niektoré skutočné telá prosím.

Awesome bruško-kontrolné plavky

1. Tankini

Jia Flyway Underwire Tankini Top, $ 36.30, plavky pre všetkých

Táto tankini plávať top je roztomilý dostatočný na nosenie džínsy na noci von. Správny?! Rovnako ako priebežná silueta je ženská, rovnako ako lichotivá.

Ak chcete skutočne udržať veci pod kontrolou, spárovať top ako tento s vysokým pásom, bikini bikini. Nikto nepochopí, že vaše dno sa zvyšuje prakticky na vaše brucho, rovnako ako budete udržiavať čokoľvek v ideálnom mieste.

2. jeden kus

Lauren Ralph Lauren Shemmming Fit Underwire Ruffled One-kus, $ 102 (na predaj), Macy’s

Jednodielne je tradičný oblek brucha, ako aj to, že sa dostane k sexy, ako aj oveľa inovatívnejšie v posledných rokoch. Môžete objaviť nejaké rozprávky, chic, rovnako ako hlavné obleky – ako je tento nádherný, vyhustneho kusu. hej tam štiepenie! RUCHING CAMOUFLÁLY TUMUM AKO SVOJA NA ŠPECIÁLNYCH PRACOVNÍKOV V PRVÁHO POTREBUJE AKÉKOĽVEK AKÉKOĽVEK AKOPTUE.

3. SwimDress

Durio Dámske Swimdress brušné ovládanie, $ 27.99, Amazon

Podobne ako jeden kus vo svojom celkovom pokrytí bruchu, plavec je len prostý. Rock Jeden z nich na pláži, rovnako ako budete vyzerať, akoby ste sa zakryli, aby ste boli štýloví – neskrývate svoj pudge. V niečom tento komfort s týmto veľkým pokrytím budete najviac bezpečná žena na pláži. Oh, ako aj najroztomilejší.

4. Vysoký pás

Adoma Tlačené Falbala Vysoká pasom Operácie Control Bikini, $ 26.99, Amazon

Nie, toto plavky nebude vyzerať ako vaša babička. Ibaže programu sa snažíte nasmerovať jej zlaté časy ako koketná pláži zajačik späť v deň. Urobte si high-pasu fit Štýlové miesto nevkusný by sa rozhodli pre retro štýlu alebo zábavu vzoru. Kto by si veril, že skryje vašu lásku rukoväte môže byť tak zábavné?

5. Výrez

Orbit vystrihnúť Kostice Jeden kus plavky, $ 46.20, Plavky pre všetkých

Ak chcete zobraziť niektoré kože však netrúfate v bikinách, výrez z jedného kusu, je vhodný pre vás.

Viem, že nie všetky vystrihovačka obleky sú stvorení sebe rovní, a tak sa snažia to, kto sa ubezpečil, dostanete podporu, ktorú chcete. To fit má ovládací panel brucho navyše Kostice – len v situácii, ktorú požiadavka, aby dievčatá v šachu príliš.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *