Caped

Cape: Ann Taylor C/O | Šaty: Ralph Lauren (starý, ale podobný tu, ako aj oveľa viac nižšie) Belt: Reiss | Boots: Michael Kors | Panvisy: Wolford | Rukavice: Tréner (ich milujte) SLEDUJTE: Marc Jacobs | Prstene: Gorjana (podobne tu) Náhrdelník: môj monogram C/o | Slnečné okuliare: Prada

Fotografie od Jeff Thibodeau

V snahe rozšíriť moju kultúrnu gramotnosť som sa včera večer rozhodol pozrieť si hry Hunger. Úplne prvý. Viem, musím veľa dohnať. Mal som na J-Law, ktorá bola v plnom rozsahu, keď som ju videla v knihe Silver Linings, ako aj moja podobná pre ňu, bola upevnená, keď sa nejako zaoberala, aby sa dohoda s výsadbou vyzerala úžasne, zatiaľ čo lezenie po schodoch, aby som ju prijal Oscar. Napriek tomu moje váhanie skákať na rozbehnutý vagón Hunger Games bolo práve založené na mojich neopodstatnených predsudkoch proti všetkým futuristickým/fantáziovým/dystopickým médiám súvisiacim s upírom (áno, všetky tieto divoko odlišné žánre sú v mojej mysli zhlukované).

Avšak, na nezvyčajnej udalosti, ktorá ma prinútila (nútená), aby som si prečítal tieto knihy a/alebo sledoval tieto filmy, prakticky vždy skončím … no … typ skutočne ich milovania. Výstava A: Harry Potter. Určite nie som fanatik, ale možno alebo nemusím mať, pretože som sa pokúsil navrhnúť svoj život po George Weasley (mínus jeden úžasný, aj keď doom-určený dvojča).

Teraz som skončil trochu, keď Dobby zomrel v druhom až poslednom filme? Do toho vás nič. Je však 95% špecifický, že zjavenie je úplne možné? Možno.

Myslím tým, že ak Amazon dokáže vyrobiť robotický ekvivalent „sovu príspevku“ (čítaj: Hedwig kradne show v Harryho Potterovi, ako aj smrteľné svätyne – časť 1), neverím, že je také neprimerané uveriť, že teleportovanie z NYC Milwaukee je jedinečná možnosť.

Aký je môj názor? Nejasné. Ale verím, že toto je moja obvodná metóda pokusu o náhodne preplietať Jennifer Lawrence, ako aj Harryho Pottera do konverzácie. Oh! Rovnako ako zavedenie dnešného odevu rozlíšenia, ako aj štýl Maverick sezóny: Capes.

Prvé lietajúce amazonské zásielkové roboty sú odhalené … teraz sú čarodejnícke šaty čarodejnice opäť v štýle … Ďalej … Zjavenie. Pamätaj na moje slová.

Nakupujte príspevok:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *