Stavím sa, že som veril, že som bol nad Duro, HUH?

No, chápem, že som o tom neverejnila veľa, ale stále som si vzal nad Duro, rovnako ako Duro-Ish šaty. Som na hľadaní oveľa viac fascinujúceho materiálu, ako aj farebné kombinácie … Avšak, aj keď hľadám, ty si všetko by ste mali pochopiť, že Hotpatterns má nový vrah Wrap šaty! (Vďaka Jonquilu pre odkaz, kliknite na obrázok, aby ste videli stránku Hotpatterns.)

Je to pre hodváb (a podobné) dresy, ktoré som nikdy nešil s predtým … Puzvujem Silk Jersey je sen nosiť, ale presne, ako je to šiť? Zdá sa, že by to bolo pre mňa klzké.

Oh, v iných duro novinky, návštevník Lucette sa spýtal, že ak ste urobili duro, rovnako ako majú fotky, odošlete ich na Flickr (Tagged “Duro”) ako motivácia pre iných – verím, že je to vynikajúci nápad!

Aj keď ste si mi chceli poslať mi odkazy, atď. Nastavenie krmív, ako aj vidieť, čo označíte. Tento rok je všetko o premiestnení non-urgentných vecí z priečinka Doručenej pošty, ako aj do živočíšneho prúdu, kde patrí. (Ak vám tento odsek nedokázal zmysel, zanechajte komentár, ako aj možno sa pokúsim diskutovať …)

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Otvorte Duro Roundup (s non-bonusom Whining!) 26. septembra 2006
Stále s Duroferbary 6, 2007
Deco Vibe: Môžete mať? 21.11.2008 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *