Jarná móda Boot Camp: presne tak, ako sa Mix Reprodukcie

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Keď som bol malý chlapec vyrastal v srdci módy, Milwaukee, budem mať silné debaty s mojím drahým mamou asi moje ranné krajčírskym voľby. Ako väčšina 5-ročných, chcel som nosiť to, čo som chcel nosiť, bude zatratený pravidlá farby, rovnako ako koordinácia tlače.

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Fashion-forward desať, dvadsať, (jo, poďme len uviesť mnoho) let do jari 2012, ktorá je všetko o tlači. A vo chvíli, keď ste uverili ste mali celý tlačový hru dole, že vám hodiť ešte jednu ďalšiu módne Curveball.

Musíš teraz miešať.

V prípade, že veril miešanie svoje bodkami so svojimi kvetmi kladie strach zo života do vášho šatníka, neboj. V tomto výcvikovom tábore, my vás naučí, ako presne mix to tento rok na jar, či už ste začiatočník alebo profesionál.

Bažanty: Miešanie čierna, rovnako ako White Obrázky

Úplne prvý krok k získaniu svojej zmiešavacie hry na je začať miešanie čierne, rovnako ako biele výtlačky. Začneme so základnou čiernou rovnako ako bielou potlačou, oproti počnúc viac jednej farby, ako je červená alebo modrá, pretože 99% z nás sa môžu dohodnúť, čo je čierne, rovnako ako to, čo je biele. My red však môže byť vaša ružové, rovnako ako vice versa. V úrokovej sadzby udržať to jednoduché začneme s obyčajným ole čiernou rovnako ako bielu farbu.

Miešanie čierna, rovnako ako biele výtlačky, zatiaľ čo Stark, neberie toľko zručnosti, ako hovoria, miešanie fialovú tlačený top s jasne oranžovej nohavice. Jediné, čo musíte mať na pamäti, aby sa vaše odevy kusy presne rovnakým materiálom pre domácnosť (bavlna a bavlna, hodváb a hodváb), ako aj Uistite sa, že černosi, rovnako ako zápas bieli (oproti párovanie belavé s jasným biely). Podobne si chcete vyskúšať odvážnejšie kombinácie vzorov (ako na obrázku vyššie), skôr než menšie výtlačky

Intuitívne, budete s najväčšou pravdepodobnosťou veriť “Hej, nemal by som začať off miešanie malé odtlačky?” rovnako ako moja odpoveď na vás bude “Nie, ignorovať svoje intuíciu.” Tu je dôvod, prečo. malé výtlačky sú rovnako málo ľudí si všimnúť, že ste to robí úmyselne. Chcete, aby existovala na tejto úrovni nie je obava, že ste zmiešaní sa na funkciu, rovnako ako to, pretože ste stratili kontakt s realitou módy.

Druháku: Miešanie maľované reprodukcie

Zdroj: Style.com

Akonáhle máte základy zmiešaním čierne rovnako ako bielych výtlačkov spolu, majú pevnú pochopenie významu pobyt v presne rovnakom materiáli rodiny, rovnako ako už opotrebovaný vzhľad niekoľkokrát vynikajúce potlesk, potom vám ‘ re pripravený k presunu do zmiešavacie odtlačky (okrem čiernej i bielej), ktoré sú v presne rovnakom farebnom rodiny.

Ak sa chcete pozrieť na tlačoviny, ktoré sú presne rovnaký z hľadiska rozsahu (v zmysle tlačového by mala byť okolo presne rovnakú veľkosť), rovnako ako majú farby, ktoré sú veľmi blízko pri sebe (známy ako analogické farby), na farebnom bicykli.

Junior: Miešanie Obrazy rôznych mierok

Na tejto úrovni, budete miešať výtlačky, ktoré sú v súlade s farebnými pravidlami (vysvetlené vyššie), alebo sú presne rovnakej farby, ale o inom meradle. Farba, opäť, bude nesmierne dôležité tu. Chcete sa uistiť, že farby, ktoré mixu buď, ten istý presné farby alebo b, priamo oproti sebe na farebnom bicykli.

Takže stať máte vápno plášť (farba # 30 z farebného kola). skúste zmiešaním s jasne ružovej farby (# 12). Avšak, na tejto úrovni, nechcete namiešať farbu, ktorá je hneď vedľa, aby svoju farbu však nie je presne same.In hľadiska rozsahu, nech ste kdekoľvek umiestniť väčší tlač (alebo odtlačok s najväčším kontrastom), ktorý je miesto, kde sa oko bude cestovať. Ale rovnako ako sa jedná o kľúčový “ale” v prípade, že väčšie tlač sa nosí na spodnej polovici tela, rovnako ako je pomerne konzistentné, ale môže poskytnúť toľko potrebnú ochranu pre akýkoľvek typ “problémových” oblastiach. Iba vo výnimočných prípadoch (ako objemné, dlhú sukňu) sa majú menšie potlač na spodnej polovici vašej telesnej práce. Že od tej doby, väčšia potlač na hornej tendenciu, aby sa vaše hornej polovici vzhľad BIG v porovnaní so zvyškom tela.

Senior: Miešanie to všetko

Najprv mi dovoľte povedať, gratulácie. Teraz ste v rarified módnej vrstve ľudí, ktorí môžu vyzdvihnúť zdanlivo nesúvisiacich výtlačkov produkovať celkový vzhľad. Teraz si môžete pohrať s váhou, rovnako ako rôzne druhy textílií. Kľúčové pravidlá stále platí, ale môžete prekladať je vo svojom vlastnom jedinečným spôsobom, ako je miešanie tri alebo viac výtlačkov spoločne v jednom pohľade.

Čo Veríte miešacej výtlačky Trend?

Túto položku nechajte prosímEstinyget Budget Plan Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *