Ako nájsť svoj prirodzený pásu

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Väčšina ľudí si myslí, že ich prirodzené pas je mid-point ich trupu, čo nie je pravda. Ak máte vysoký pás, vaše “prírodné pas” bližšie k prsníku. Ak máte nízky pas svoj “prírodný” pas bude bližšie k svojmu boku.

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Moja babička Doonio bola krajčírka pre viac ako 70 rokov. Zakaždým, keď idem domov do Minneapolis, ona klesne malé perly módne / odevný / nákupné súvisiace múdrosti. Pri svojej nedávnej ceste domov, Doonio mi tieto základné pokyny k nájdeniu svojho prirodzeného pasu.

Kroky k nájdeniu svojho prirodzeného pasu

Nájdenie vašu prirodzenú pas nie je ťažké (ak viete, kde hľadať). Chytiť textílie zvinovací meter a postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Umiestniť zvinovací meter okolo stredu trupu.
Ohnúť svoje telo na stranu (buď vľavo alebo ideálny – nezáleží na tom)
Pocit na bránkovisku / priehlbina / fold pod prsníka, ale predovšetkým v hornej časti bokov. Pre tých z nás, s láskou rukoväťou, hľadáte záhyb najbližšie k hornej časti bokov.
Presunúť na meter, kde dôjde k tejto fold.
Ste našli to! To je vaše prírodné pas. Aj keď ste tam, pozrite sa na číslo na meter. To sa môže hodiť poznať svoju veľkosť pasu.

Tu je video, ktoré vám trochu oveľa viac podrobností o tom, ako merať vašu prirodzenú pas.

A Word na Nájdenie zníženým pásom

Vďaka parádnej (alebo nie tak nádherné) Vynález low-pas džínsy, možno by vás zaujímalo, ako nájsť svoj “so zníženým pásom.” Nerobte si starosti, vaše nižšia pas je jednoducho bod 2 alebo palce pod svojho prirodzeného pasu. Najjednoduchší spôsob, ako nájsť svoje spodné pas je, aby sa ukazovateľ prst na prírodnom pása, potom pridajte prostredný prst a ukazovák. Miesto, kde bol váš ukazovák pristane je vaša nižšia pas. Väčšina džínsy (smutný, ja viem), hit na svojej spodnej časti pásu, čo je problematické, ak máte milostný vačok.

O Jeans …

99% ľadvinky otázky sú v súvislosti s džínsy. Vo väčšine prípadov, ak máte Pouch stred, väčší zadok, atď, držať s vyššou vzostup džínsy. Ak máte menšie zadok, plochejšie brucho, palicu s nižším rastom. Toto sme našli úžasné infographic Jeana zdvihne z webu šťastie oblečenia.

Hľadal oveľa viac parádny tipy? Skontrolujte, či tieto von … Ako nosiť úzke džínsy: Ak máte veľký ThighsHow nosiť úzke džínsy: Ak Petite

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *