4 kusy, ktoré si vezmite svoju kanceláriu, pozrite sa z Blah TA-DAH!

Zdieľam

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Ramenné podložky nikdy nikdy moja vec, zlato. Ďakujem Bohu, že som sa stalo pracovať v príležitostnej kancelárii. Takže si môžete staviť, že poznám profesionály a nevýhody …. ER, Korekcia, tam je naozaj len jeden con na prácu v neformálnej kancelárii: Ako môžem motivovať sám, aby som sa dostal na prácu oblečenú vôbec?

Tento príspevok môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Ako sa obliekať v šatách dole

Prečo nenosiť mierne vylepšenú verziu môjho PJS? Oh yeah, to je pravda. Pretože som dospelý, pretože som si vzal metro do práce (samozrejme, nechcem, aby sa moje blúzky dotýkali hrubého vlaku), a preto, že keď vyzerám lepšie … pracujem lepšie. Takže otázka je, ako sa zdobiť ležérne kancelária oblečenie, keď je kancelária naplnená peeps húpacím slávnostným potením?

1. Jeggings

Počkaj! Nedovoľte, aby som ťa ešte stratil, som vážny! Jeggings môže byť štýlové, pohodlné a nie zadok vtipu (um … slovná hračka?). Sú ako most, ktorý nás spája z Jammies do džínsov. Odifikujú každého, aby si mysleli, že ste sa obliekli, zatiaľ čo súčasne zmiasť vaše telo do myslenia, že je to stále v Jammy nohavice! Dôležité tu:

Jeggings by mali byť rozpošikmi, nikdy vreckové
Rozhodnite sa pre tých, ktorí so zadnými vreckami (aj keď sú faux), pokiaľ to nie je, ak chcete, aby vaše zadok v centre pozornosti celý deň
Jasné farby a výtlačky sú v (čítanie: Nevyvoľňujte pre úplne falošné džínsy)
Nakoniec je tu jemná čiara medzi skutočnými Jeggingmi a Jamiemiami, ktoré vyzerajú ako Jeggings – Nevyznešnú sa za druhého

Práve teraz ste medzera pokryla oddelenie Jegging. Každá farba a každá tlač – a všetky skutočné Jeggings, ktoré sú zaslúžené.

2. Loafers a mokasíny.

Kto niekedy vymyslel oblečený loafer, by mal vyhrať Nobelovu cenu. Naznačujem to, že samotný oxymoron? Nie je loafer viac-alebo-menej synonymom pre gauč zemiaky? OBCHODNÝM PRIPOJENÝMI ODPOVEDE:

Nespôsobuje bunióny
Oklamať nohy, ktoré sú stále v papučích
Vyzerajú roztomilé a chôdza rýchlo v rovnakom čase

Ak pracujete v kauzálnej kancelárii, nezvinujte nohy s čerpadlami, ušetrite tie na potešenú hodinu. Zároveň nenoste si uggs. A teraz opakujte po mne: nebudem nosiť flip-flopy do kancelárie. Naozaj. Loafers sú najlepšou stávkou.

3. Friedly náhrdelníky.

Drahokamy, iskry a bubles, oh my! Flashy, očarujúce náhrdelníky sú najjednoduchší spôsob, ako previesť svoju príležitostnú-komfortnú top z blahu TA-DAH! Len vidieť iskry zdobiť váš rám tiež, aby ste sa cítili, že ste dali oveľa viac úsilia do vášho vzhľadu ako dve sekundy, ktoré to trvalo, aby ste dali náhrdelník na. A pretože nie ste fúkaní benzíny na pracovisku, môžete si dovoliť hovädzieho rozpočtu náhrdelníka.

4. Blazers.

Blazers sú pracovný oblek pre moderný deň, ak sa ma pýtate. Prichádzajú v každej farbe, strih a vzor, ​​čo im umožňuje lichotiť každý tvar. A koľko lepšie môže dostať? Hoďte jeden cez ležérne tričko a okamžite vyzerajú. Génius. Pár s džínsmi (alebo Jeggings Samozrejme!), Loafers a zábavná náhrdelník a Boom-Bam: Vyzeráte, že ste naznačili spoločnosť, ale sú dostatočne pohodlné na to, aby ste si vzali CATNAP.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *