Značka o charitatívnych odevoch Runaway Robot

Alexander mi zložila mimoriadne dobrý e -mail, v ktorom mi povedal všetko o svojej práci založenej spolu so svojím tímom, nazývaným charitatívna značka Runaway Robot, ktorá sa zameriava na prispievanie peňazí do charitatívnych organizácií v nákupe Pomôžte ľuďom menej požehnanými ako on. Sme veľmi radi, že vám môžeme povedať, že je jedným z ľudí, ktorí sa vybrali na odhaliť jeho pochybnosti a nespokojnosť s tým, ako sa veci prebiehajú, keď sa snažíte, aby bol poľutovaniahodnejší šťastnejší a zdravší.
Runaway robot prispieva svojimi príjmami k organizáciám, ktoré pomáhajú ponúkať jedlo, vzdelávanie alebo dokonca hudobné nástroje nedostatočne privilegovaným deťom. Medzi ďalšie organizácie patria tie, ktoré bojujú proti odlesňovaniu, ako aj pomáhajú výskumom v oblasti konzervy. Charitatívna značka práve predstavila tento týždeň, ako aj na začatie projektu, žiadajú všetkých na Facebooku, aby poskytli svoj „maskot“ meno – môžete zverejniť svoje odporúčania práve tu, aby ste mohli vyhrať svoje prvé tričká s tričkami robot bez úst. Konkurencia končí 24. októbra, keď všetci fanúšikovia dostanú zľavový kupón pre predpredaj.

Pokiaľ ide o podrobnosti o tričkách, nechám vám Alexander o tom povedať oveľa viac:
„Mužské/unisexové tričká sú k dispozícii v dvoch farbách, čierne aj hlboké sivozele a sú vytlačené na tričkách z plátna. Dámske tričko má „V“, je veľmi mäkké a pochádza z náprotivku dámy Bella. Výber farieb pre ženské odpaliská zahŕňajú tmavú vresovú šedú a námorníctvo.
Ceny Variety od 13 do 18 dolárov. Tlač je extrémne vysoká kvalita (vykonaná ThreeBird), aby sa zabezpečilo, že v tlači je udržiavaná priedušnosť tričku. To tiež zabráni tomu, aby sa štýl pred praskaním po tom, čo šiel s suchou, aby sa zabezpečilo, že integrita štýlu je možné udržiavať čo najdlhšie. “

Verím, že už publikujete svoje koncepty pre súťaž, takže vás nechám vziať odtiaľto, rovnako ako túto neuveriteľnú prácu v práci tým, že sa zahrnuje, ako aj šírenie slova.

Podpory pre ľudí za značkou charitatívnej charity Runaway Robot!

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *