Biele bezprúdové kombinézy pre naše výročie

Šťastný piatok! Niekoľko záberov z minulej nedele v noci, keď Rich, ako aj ja, som oslávila naše jednoročné výročie svadobných podujatí. Túto bielu kombinézu som kúpil ročne, rovnako ako pol späť pre našu interakčnú párty, nakoniec som však na poslednú chvíľu použil inú. Vždy som bol zamilovaný do jedinečných detailov šifónového prekrývania, takže bolo naozaj zábavné konečne vyhodiť túto krásu z môjho šatníka, aby som oslávila naše prvé výročie. Teraz sa ponúka v bielej farbe, stále sa však ponúka čiernou farbou, čo je ideálne pre udalosti akýkoľvek druh ročného obdobia. Ak ste fanúšikom bieleho, ako som ja, nižšie som zahrnul oveľa viac obľúbených položiek!

< >

Pre tých z vás, ktorí sa pýtali, môžete prehodnotiť všetky podrobnosti o našej svadobnej udalosti o rok späť prostredníctvom sekcie svadobných podujatí na mojej stránke pod Tab Top Top Navigation Bar’s Way of Life. Všetky podrobnosti som uverejnil o našom slávnostnom svadobnom podujatí, na našej svadobnej udalosti, ako aj o našom dňovom natáčaní obrázkov! Ahhh nemôže uveriť, že už je to rok …

Predtým, ako sa týždeň skončí, musím vám všetkým opäť poďakovať za vašu pozoruhodnú podporu Trove tento týždeň! Stále nás odfúkne odpoveďou, ktorú máme od vás všetkých, rovnako ako neopísateľne vďační.

Aj keď sme na tému Trove, chcel som spomenúť, že ak sa vám páči výkon šatníka v aplikácii rovnako ako alebo na pracovnej ploche ísť na mytrove.thetroveapp.com a podpísať sa pri využívaní tých istých poverení, aké použijete na indikáciu do aplikácie na vašom iPhone. Vyvinuli sme túto webovú skriňu pre tých z vás, ktorí stále neradi kontrolujú mobil, a radšej nakupujeme z vášho počítača. Takže, ak pridávate produkty do svojho šatníka pri prehliadaní aplikácie na cestách, môžete ich rýchlo objaviť a nakupovať ich pomocou webového šatníka Mytrove z vášho počítača neskôr!

Kombinéza: Halston Heritage (podobné tu, ako aj ešte viac nižšie!) | Topánky: Podobné práve tu, ako aj tu Spojka: Podobné tu, práve tu, ako aj tu Slnečné okuliare: Smoke x zrkadlá | Bangle: Podobné práve tu Náhrdelník: Gorjana | Náušnice: staré, podobné práve tu Pery: NARS (bansar)

< >

Prajem vám krásny víkend, chlapci !!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *