Sergent Tobogo Geeky butik-propagácia tričiek pre továreň na tričko

Sergent Tobogo je originálny a geekový tričkový butik.
Tričká boli úplne vybrané z veľtrhu Partners Fair. Tričká sú vyrobené v dobrých a priateľských podmienkach. Štýlové škrty boli špeciálne vytvorené výrobcom, ktorý je inšpirovaný modelmi popredných značiek odevov.
Sú vysoké kvality, aby zaručovali dobré správanie v čase. Tričká mužov sa vyrábajú zo 100% bavlny a tričká pre ženy sú vyrobené z 95% bavlny a 5% spandexu. Tkanina je mierne elastická, takže sa hodí dokonale s každým druhom tela.
Dizajn je vytvorený dizajnérom „Leduc“, ktorý miluje nevyhnutnú paródiu popu a geek kultúry. Čoskoro budú pozvaní ďalší dizajnéri. Početné témy, ako sú filmy, videohry alebo televízne programy, majú veľký vplyv.
Návštevníci na webe sú vyzvaní, aby poskytli svoje názory na nadchádzajúce návrhy, ktoré sa objavia v katalógu. V oblasti „Atelier“ sa zobrazuje veľké množstvo výkresov. Ktokoľvek môže zanechať komentáre, aby pomohol tímu seržanta Tobogo Select Future Designs, ktoré sa majú vytlačiť na tričkách, a T-tričká s vybranými návrhmi budú čoskoro k dispozícii v obchode.
Na stránke „Blog“, ktorá vydáva zábery, informácie o kultúre Pop / Geek, je tiež spravodajstvo, a samozrejme informácie o internej životnosti stránky. Je tiež možné sledovať život značky z jej sociálnych sietí Facebook, Twitter, Google+ alebo dokonca Pinterest. Informácie sa často aktualizujú o nových modeloch a propagačných akciách.
Keď už hovoríme o propagácii tričiek, môžete si s kódom získať 15% zľavu-15 až limit. Tieto tričká sa vytlačia tromi rôznymi metódami. V závislosti od technických obmedzení výkresu sa tričká vytlačia obrazovkou, prenosom obrazovky alebo stále flexom. Tieto metódy a profesionálni partneri sú pri nákupe dôkladne vybraní a hodnotení, aby ponúkli vysokú kvalitu tlače, ktorá sa v priebehu času nezmení.
Sergent Tobogo Geeky Boutique-propagácia tričiek pre továreň na tričko

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *