Tajné Minulosti šaty, pt. 1

, som vedel, že tam bol problém, keď som videl v obchode s potravinami. Myslím, pozri sa na mňa, ja nie som typ s potravinami-store šiat. Myslím, že možno teraz mi to nosiť do obchodu s potravinami, deti dnes a tak ďalej, ale keď som bol nový – no. ale tam som bol v obchode s potravinami, s dom papuče, nie menej, a vetrovke jej manžela. nikto nič nepovedal. Zakúpili sme tri kapusta, päť vriec marshmallows a hovädzí vývar kocky. Pokladničné prevrátila oči, ale nevedel som, prečo to bolo nezvyčajné, za všetko, čo som vedel, že to týždenné nákupy. Bol som oveľa väčší koktail-party šaty. Vedel som, že Weiners na palice a malé kocky syra a crudités.

Po obchode s potravinami, sme šli domov, a ležal na pohovke, sledovanie televízie, kým sa muž vrátil domov. Bolo tam veľa dobrých šiat na televíziu. “Kam ideme?” spýtal sa. Nevšimol domom papuče, alebo nedostatok make-up. Len ma videl.

“Sakra!” vykríkla a hodila ju piť na neho. Žiadne dostal na mňa, ani miesto, a bol som vďačný, pretože Bourbon škvrny.

Proste tam chvíľu stál, kvapkala, a potom šiel do inej miestnosti. Počul som ho vytáča telefón, ale nemohol som rozoznať, čo hovorí. Neprišiel späť do miestnosti, aj keď plakal. Nebola sledovanie televízie, aj keď to bolo ešte ďalej. Čoskoro ona prestala plakať a potom zaspala. Nemám rád, keď spal v. To robí vrásky. Keď spala na chvíľu sa muž vrátil s nočnú košeľu a vzal ma preč nej. Bol celkom jemný. Počul som príbehy ľudí ripovanie šaty, ale neurobil to. Bol naštvaný, že nie je nič, za mnou, dokonca ani sklz na sebe, ale on len vzdychol a šiel za minútu. Vrátil sa s podprsenku a nohavičky, aj keď nezodpovedá. Myslím, že mu to zistil, že jej vždy uzavreté, alebo možno si nemyslel, že to bolo dôležité. Potom dal plášť okolo ramien a odniesol ju von.

Nechcel som sa zavesil do druhého dňa. Bolo zvláštne tráviť toľko času preč z tela, ale nie zavesil. Vždy mi zavesila najlepší preč.

On ma zavesil, ale dal mi cestu do zadnej časti skrine, ktorá nie sú v blízkosti iných šiat som bol tým skôr. Že zvláštny pocit. a potom nikto otvoril skriňu týždne a týždne. Keď sa dvere znova otvorili, vyzerala a povedal: “Ach! Žiadny z nich sa zmestí teraz som stratil tak veľkú váhu.” Nezdalo sa, že potešila alebo smutný o tom, v oboch smeroch. Jej hlas znel trochu bytu, a to temperamentný, ako tomu bolo predtým. Mimochodom, nikdy ma znova na sebe, a dostal som preč niekoľko mesiacov neskôr sa k sestre, ktorá žila v Tucsone.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Tajné životy šaty # 14march 27, 2008WITH 80 Komentáre
Tajné životy šaty zv. 8SEPTEMENT 13, 2006
Tajné životy šaty, sv. 5July 16, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *