Tu prichádza nevesta, všetko oblečené v … uggs?!

Zdieľam

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Čo: Uggaustrália ponúka “COZIER” Alternatívny na päty: The Ugg I robiť svadobné podujatie Shoe Collection, cena z $ 80 do $ 225.Čo hovoria: od Ugg Australia

Pridajte nejakú iskru k svojmu dňu. Štát “I Robte” s útulným udalosťou UGG® Svadobné podujatia

Čo hovoríme: V živote existujú špecifické situácie, že nemôžeme ani neuviesť “áno” ani “nie”. Niekedy, jediná vec, ktorú môžeme skutočne staviť, je, “Boh, prečo ??” Toto je jedna z týchto situácií.

Uggs, dokonca aj lacné uggs, nie sú vyrobené, aby boli spárované s formálnym oblečením, najobľúbenejšie šaty svadobné podujatia. Navyše si nie sme si istí, ako robiť UGG topánky biele s občasným bling, rovnako ako Shimmer overiť svoju prezentáciu ako svadobnú obuv. Veríme, že to bude fungovať na pre-svadobných prípravkoch (pretože keď chôdza po teplej, namáhanej mraky, ktorá je UGG, nie upokojiť nevesta nervozi, nič nebude), avšak, ak zbierka navrhuje, aby tieto topánky nosili na skutočnom obrade , to je celkom odlišný príbeh.

V skratke, ak nebudete plánovať Wintertime Wonderland-themed Svadba, odporúčame vám ponechať tie uggs doma. Nie, vážne, prosím.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *