Dve knihy, mierne vyhodnotené

som poslal dve knihy, aby som si poslal pred pár týždňami dve knihy, čo nie je také nezvyčajné, naozaj – som typicky poslal knihy na preskúmanie, je to len, že majú tituly ako situácie a jednotlivcov , nie ako niektorí, ako keby ho zavreli. (Hoci, Colleen z MIT, ak to čítate, naozaj som v pláne preskúmať situácie a jednotlivcov, väčšinou preto, že som zúfalo chcel vedieť, čo “jeho následná argumentácia ponúka jednotnú sémantiku pre somárové anaforické a viazané a referenčné využívanie zámen “znamená.)

Ahem. Takže, ako som hovoril, bol som poslaný dve knihy na preskúmanie. Prvý bol nejaký ako keby som sa tešil na to, čo som sa tešil – je to o módnom spisovateľovi! v Paríži! Pre prehliadky! – Ale ktorý som bol sklamaný. Dúfal som, že niečo ako módne péro Francis, jeden z mojich favorských záhadných spisovateľov. Aj keď Francis bol žokej a všetky jeho knihy majú niečo viac, oveľa viac, oveľa menej, skončiť s pretekaním, urobil bod výskumu iných vecí (ako utrievanie, malé lietadlo piloting a sklo) a jeho príbehy sa vyvíjajú prirodzene z toho, čo on dozvedeli sa o týchto veciach. Čítate jeden z tých a požitím hrozné množstvo fascinujúcich faktov, bezbolestne. (Plus všetci jeho hrdinovia sú kompetentní pokojní muži, ktoré mám slabosť.) Bohužiaľ, Haute’s Autor, Julie K.L. Dam, nie je Dick Francis. Jej módne referencie mohli byť vykonané s každým s prístupom na šesť mesiacov ‘Harper’s Bazár, a pozemok má všetku emocionálnu rezonanciu epizódy Scooby-Doo a približne rovnaké množstvo “Wacky”. Navyše, hrdinka fúka svoju prácu pre chlapa! Viem, viem, že sa zameranie chick osvetlení nie je práca mláďa, ale ak sa chystáte urobiť celé nastavenie stretnutia-roztomilý mláďatá práca, možno budete chcieť, aby ju brať vážne.

Takže to bolo s nejakou trepidáciou, že som si vzal dokončovacie dotyky, ďalší príklad žánru. Táto trepidácia bola úplne neopodstatnená. Dokončovacie dotyky je dotykový, skutočný príbeh – dobrý staromódny príbeh príbehu, ten, ktorý sa nespolieha na wacky, alebo klesá značkových mien tak neúprosne, že očakávate Jimmy Choo zdieľať autorské práva. Mám tak málo času na potešenie čítanie, že chcem stráviť svoju knihu čas s rovnakým druhom ľudí, ktoré by som chcel tráviť reálne čas s zaujímavými, ľudskými ľuďmi, nie ľudí, ktorí by mohli byť tiež pezové dávkovače, plné sotva ochutený cukor s vymeniteľnými hlavami. Dokončovacie dotyky je plné multidimenzionálnych ľudí, ktorých by ste chceli vedieť, najmä hrdinstvo, Jesse, ktorý rastie a zmeny spôsobmi, ktoré nezahŕňajú jej skriňu. V tejto knihe je skutočný zármutok a skutočné šťastie a ani nie je to tak, ako to očakávate. Určite stojí za to prečítať, a budem pravdepodobne pozrieť hore Deanna Kizis je skoršia kniha, ako sa stretnúť s roztomilými chlapcami.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Knihy Bookscotober 24, 2007
Všetko, čo chcem na Vianoce … 25. október 2006
Móda šitia na rozpočet … a šaty prechádzky! 23. jún 2008WITH 37 Komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *