Ďalší McCalls 6727

Hej, tu je ešte jeden McCall’s 6727!

Páči sa mi tento vzor strašný veľa. Tu je Bodice, neuspokojil som sa smerom na čelo, pretože som veril, že to môže urobiť viditeľnú čiaru, ale to znamená, že to valí malý malý bit:

Bol som si istý, že som si vzal fotografiu tváre, avšak uh, nie. Je to Liberty – som využil zvyšky z tohto oblečenia.

Tu je prísnejší pohľad na Bodice:

Materiál je (myslím) Silk-Cotton Blend z Fabricmartfabrics, kúpil vek, ako aj pred vekom. Je mimoriadne ľahká, ale pekne visí, rovnako ako tiež nie je možné povedať, akú farbu je. V žiarivkovom svetle vyzerá olivovo zelená, rovnako ako v dennom svetle to vyzerá buď šedo-hnedé alebo drevené uhlie. Má veľmi, extrémne menší basketweave.

Tu je bočný zips, ako aj vrecko. Odstrihol som asi palec, palec, ako aj polovicu, aby sa vrecká uľahčili. Rovnako ako – Heresay na štát – verím, že som mohol skutočne urobiť tieto vrecká rovnako veľké. Sú to len asi palec, rovnako hlboko, ako aj dva centimetrov, ako aj široké. Veril som, že nikdy nevidel, že deň, keď som veril, že vrecká boli rovnako dobre, ale stále som strácal balzam na pery v nich, aby som sa uistil, že je to kľúčový popredný ukazovateľ.

A tu je späť:

(Nie je to dokonale visieť, ale dnes som urobil sedem koláčov, rovnako ako som už opotrebovaný predtým, než niečo jeseň.)

Toto šaty vyzerá mimoriadne edgardian, z nejakého dôvodu. Verím, že je to combo úzkych dlhej sukne, ako aj štvorcovej živôtik. Pre Wintertime práve tu v zátoke sa mi páči “dlhé šaty s dlhým rukávom tee pod plus kolenných ponožiek, ako aj roper / členkové topánky”. Takže očakávam, že to urobí asi päť oveľa viac.

Oh! Rovnako ako v potešených Holiday News, Michelle of OldPatterns.com má pre vás špeciálny kupón! 10% OFF Objednávky nad $ 10 – POZNÁMKA: Budete požiadaŤ, aby ste požiadali kód kupónu “DESKADY10”. Takže môžete dostať svoje vianočné nákupné spustené ASAP.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Fascinujúce zlyhanie 21, 2008
Shirtdress z košele 15, 2014in “shirtresses”
Plaaaaaaaaaaaaidapril 9, 2015in “erin_sewing”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *