Slonovina Blazer, ako aj kontrolovaná malá

pracujúca vo svete módy, elektronický obchod a inovácia znamená, že v niektorých dňoch je vhodný (dokonca nevyhnutný!) Na nosenie vecí, ktoré boli definitívne súčasťou môjho pracovného šatníka počas pracovného šatníka. Moje dni v konvenčnej obchodnej Amerike. Tento vzhľad je ukážkovým príkladom, aj keď skutočne iba z hľadiska dĺžky sukne. Mini sukňa stranou, sako, pančucháče, ako aj tradičný pocit vzhľadu by boli ideálne pre typický deň v kancelárii. Ak chcete získať oveľa konvenčnejšiu rotáciu, prepnite malú sukňu na ceruzku, ako je táto alebo táto.

Ak hľadáte úžasné základné korytnačky, sú to moje najobľúbenejšie. Vyzerajú vynikajúco použité sólo, ale veľmi jemný rebrovaný pletený materiál vám tiež umožňuje ich pohodlne vrstviť pod čokoľvek (t. J. Blazer slonoviny, ktorý dnes používam) bez toho, aby ste sa cítili, akoby ste nosili futbalové podložky. Rovnako sú k dispozícii v miliónoch farieb a sú veľmi cenovo dostupné. Mám ich v námorníckom, čiernom, bielom aj červenom. Dva významné palce hore.

Keď sme sa v NYC upadli do hĺbky zimnej sezóny, v poslednej dobe som dostal veľa obáv týkajúcich sa mojich preferovaných pančucháče a pančucháče. Dnes mám na sebe značku Spanx, ako aj tieto patria medzi moje preferované páry nepriehľadných pančucháčov. Mám niekoľko ďalších preferovaných značiek, ku ktorým sa normálne priťahujem, ale urobím oveľa viac výskumných štúdií, ktoré testujú rôzne druhy, než zostavím zverejnenie s mojimi odporúčaniami. Dovtedy som zvedavý, máte nejaký druh konkrétnych obľúbených položiek? Podeľte sa o komentáre nižšie, ak existuje značka, ktorú skutočne máte radi!

Sukňa: Tory Burch (v predaji !!) | Sveter: tri bodky Blazer: Reiss (starý, akokoľvek takto v predaji!) | Kabát: Topshop | Pančuchy: Spanx | Boots: Stuart Weitzman | Rukavice: Fowes Brothers | Slnečné okuliare: Smoke x zrkadlá (podobné tu) | Náušnice: Zara (staré, podobné tu) Lip: L’Oreal (v „vyhlásení nahé“)

< >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *