Dúhové dresingy: pruhovaná midi sukňa a koordinačný sveter

Aj keď milujem dobré #AllBlackeverything, rovnako ako ďalší gal, naozaj sa objímam. veci. Farebný tento jeseň a zima. S dizajnérmi, ktorí nasmerujú dúhu svojou metódou na úplety, vlny, kabáty a doplnky na zimu, je sezóna, aby sa vyhlásili.

Dnešný farebný koordinačný sveter a midi sukňu z Kenzo patria medzi moje absolútne obľúbené nálezy tento rok na jeseň (ako ste možno objavili z počtu, ktoré som v poslednej dobe nosil tento outfit na Instagrame …). V dňoch, keď sa jednoducho nemôžete rozhodnúť, akú farbu na šport, jednoducho ich noste! Kusy v tejto sade sú, samozrejme, štýl osobitne rovnako ľahko, ako sú spolu: spárujte sveter s vašimi obľúbenými čiernymi nohavicami alebo hodte elegantný rolák (aký roztomilý je tento?!) Lebo kamkoľvek vás môže vziať deň.

Nižšie som zaokrúhlil svoje obľúbené výbery sezóny inšpirované dúhami. Nemôžem mať dosť tohto farebného svetru alebo s kabátmi na mieru kobaltovej vlny (do 200 dolárov!).

Moje obľúbené farebné výbery sezóny

Pruhovaný sveter: Kenzo (tiež milujúci tento pruhovaný sveter pod 100 dolárov!) | Skladaná midi sukňa: Kenzo (pozrite sa na toto pruhované midi!) | Sochárske náušnice: Biko | Slnečné okuliare Cat Eye: Sonix | Červená pery: Nars (oblečený na zabíjanie)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *