Šaty memorandá: Spring / Summertime 2016

Povedzte vám za trpezlivosť, zatiaľ čo memorandum o šatách! Nezabudnite tiež zobraziť sprievodcu v režime celej obrazovky kliknutím priamo na stránku !!

Dnes som nadšený, že vám môžem ukázať jar / letné šaty 2016! Ako viete, za posledných 30 dní som na Instagrame uverejnil denne nový šaty pre konkrétnu príležitosť teplého počasia. Konečným cieľom bolo vyvrcholiť toto šialenstvo županom komplexným sprievodcom obliekaním na každú jar a letnú príležitosť, ako aj som tak nadšený, že sa s vami dnes podelím o tohto sprievodcu!

Ako si možno pamätáte, požiadal som vás, aby ste vyplnili prieskum pred niekoľkými mesiacmi, aby ste mi povedali viac o sebe, ako aj o tom, čo by ste chceli vidieť tu v memorande. Jednou z mnohých vecí, ktoré ste mi povedali, bolo, že váš preferovaný produkt odevov (zďaleka) boli šaty! Okrem tejto spätnej väzby som začal veriť vo všetkých e -mailoch, ktoré dostávam od čitateľov. Niektoré z týchto e -mailov sú stylingové otázky alebo všeobecné pekné poznámky o blogu, ale mnohé z nich sú konkrétnymi obavami o tom, čo sa má nosiť pri rôznych udalostiach. Otázky ako, čo mám nosiť na grilovaní v dome môjho šéfa? Alebo idem na svadbu s čiernou kravatou, musím nosiť šaty s dĺžkou podlahy?

Ako vidíte, kolízia týchto komentárov, ako aj veľa e -mailov, ktoré od vás dostávam, ma viedla k myšlienke pre 30 šaty v sérii 30 dní. Viac ako len zdieľanie množstva dosť jarných aj letných šaty, som si želal každé šaty, aby som predviedol rady pre štýl pre tieto jarné, ako aj letné príležitosti, ako aj pre sériu, aby vyvrcholil sprievodcom zdrojom, ktorý ponúka betónové tipy na obliekanie. Pre každú udalosť teplého počasia môžete čeliť-niečo, na čo by ste sa mohli vrátiť, ako aj odporúčanie celú jar, ako aj leto dlhé. Dnes som tak nadšený, že s vami konečne môžem zdieľať tento mimoriadne zdroj, na jar / letné šaty 2016 Dress Memo!

Ďakujeme vám všetkým, ktorí ste v tomto mesiaci dodržiavali sériu, a ponúkali takú úžasnú spätnú väzbu. Dúfam, že sa vám páči poznámka županov, rovnako ako som si ju vyrábala, a dúfam, že v nasledujúcich mesiacoch slúži ako užitočný zdroj!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *