2018 Shutterstock Inovatívne vzory

Inovatívne vzory Shutterstock na rok 2018
Správne začnite nový rok, rozumne budovaním vášho inovatívneho prístupu. Predtým, ako sa dostanete do práce, mali by ste vyhodnotiť trendy.
Viem! V ideálnom prípade by to nemalo byť o tom, čo je populárne, avšak to, čo vám hovorí váš dizajnérsky duch. Bohužiaľ, v tomto ideálnom svete nemáme online; Bez ohľadu na to, koľko presne si želáme. Neznamená to, že by ste nemali vyrábať zo spodnej časti svojho srdca. Mojím vedením je objaviť typický dôvod medzi tým, ako aj profesionálnou prognózou toho, čo bude v roku 2018 obrovské.
Shutterstock robí tento typ analýzy každý rok na prípravu všetkých využívajúcich svoje služby. Je to trochu ako kreatívy, hoci tieto kreatívy môžu byť skutočnými trendmi, bez toho, aby si to uvedomili.
Rovnako ako móda, nechápem presne, koľko je prírodný estetický výbuch, ako aj presne to, koľko sú umelo vyvolané tendencie, obrovskými hráčmi v priemysle. Nerozumel by som dôvodom pre posledne menovaný. Napriek tomu, pri pohľade na predpovede Shutterstock, tieto vzorce majú zmysel, pretože sú zábavné, ťažké, ako môžete pracovať v ich nepredstaviteľných metódach okolo nich.
Zdá sa, že sa objavili 11 štýlov, ako aj niektoré, ktoré tiež vidíme, sa prejavujú v navrhovaní tričiek. Na vrchole tohto výberu bude známa stránka skladu pokrývať tieto vzory počas celého roka s návrhmi a návodmi. Je to dôveryhodný zdroj, ktorý pravidelne sa vráti a dostane motiváciu.
Tu sú prominentné vzory štýlov v roku 2018, ktoré Shutterstock uvádza, že by ste sa nemali pustiť, ak váš zrak. Zahrnul som niekoľko príkladov našich, ktoré sa uplatňujú v priemysle tričiek:
Fantázia

Nový minimalizmus

Priestor

Prírodný luxus

Pútavé pastely

Celosvetový pochod

Kaktus

Starodávna geometria

Holografická fólia

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *